Programma
Laatste Nieuws:

Cultureel Platform Appingedam
Leader
Regionaal Cultuurplan Noord-Groningen
Gemeente Appingedam
Provincie Groningen
Deksels Kunstzinnig
Henk Bleker
Will Meeder
Stichting Kronkels door Fivelingo
Stichting J.B. Scholtenfonds
VSB Fonds
SNS Fond Eemsmond
Univé
De Noordelijke Kunsthof (lid CPA)
Groningen Seaports
Museum Stad Appingedam ( Lid CPA)
Nicolaïkerk Appingedam (lid CPA)
Filmliga Delfzijl (lid CPA)
Museum Møhlmann (lid CPA)
Essent
IVAK (lid CPA)
Openbare Bibliotheek Appingedam
Rabo Bank
Nieuwe Appingedammer Handelsvereniging
ASWA Appingedam (lid CPA)
VVV Appingedam (lid CPA)
Maarten Burggraaff
Appingedam in Beeld
Elles Bulder
Visions of the North

Programma


Donderdag, 28 Augustus 2008
20:00 - Cultureel Café, CDJA - Bar Meneer Janssen

Vrijdag, 29 Augustus 2008
10:00 - Kunstexpositie NOVO - Kerkje Nicolaas
11:00 - Tentoonstelling Museum Stad Appingedam
11:00 - Kunstmarkt(en) - professionele en amateurkunst - kerkpleinen en Wijkstraat
11:00 - Kunstexpositie Nicolaikerk
12:00 - Films van de Filmliga Delfzijl - Nicolaikerk
13:00 - Opening van het 'Het Geheim' - (start) kerkplein Nicolaïkerk, (eindpunt) Noordelijke Kunsthof
13:00 - Theaterpret Petra Drouven, straattheater - centrum Appingedam
14:00 - Opening kunstexpositie 'Vooruitgang door merg en been'
15:00 - Milennia (IVAK Band) - Muziekkoepel
15:30 - MARIKESJ, theater voor de kleintjes, Nicolaïkerk
16:30 - Lifeline (IVAK band) - Muziekkoepel
16:30 - Schilderfestijn voor de kleintjes - Nicolaïkerk
17:00 - Visions of the North - Centrum Appingedam
20:00 - Distole - Mercuriuspodium Wijkstraat
20:50 - Shady Lane - Mercuriuspodium
21:40 - LAWN - Mercuriuspodium
23:00 - Los Bomberos - Mercuriuspodium Wijkstraat

Zaterdag, 30 Augustus 2008
10:00 - Kunstexpositie NOVO - Kerkje Nicolaas
10:00 - Culturele Uitmarkt - kerkplein
10:00 - Kunstexpositie Nicolaikerk
10:00 - Films van de Filmliga Delfzijl - Nicolaikerk
10:00 - Uitvoeringen in Kerkje Nicolaas
10:00 - Overzicht programma 'Leescafé' Openbare Bibliotheek
10:00 - Mysterieuze puzzeltocht - Ontsluier de geheimen! - (start) kerkplein Nicolaïkerk
10:00 - Warenmarkt biedt 'Geheyme voordeelen'
10:15 - Theaterpret Petra Drouven, Kindervoorstelling het Geheim - Bibliotheek
10:30 - Pot, Van Lienen & Baumgarten: trekharmonica's en de contrabas (1) - kerkje Nicolaas
11:00 - Tentoonstelling Museum Stad Appingedam
11:00 - Kinderdans/zanggroep Masohi - uitmarkt- kerkplein
11:00 - Optredens leden Molukse St. MASOHI - Uitmarkt - kerkplein
11:30 - Vertelplantage, 'Geheimwee' - Bibliotheek
11:30 - Pot, Van Lienen & Baumgarten: trekharmonica's en de contrabas (2) - Kerkje Nicolaas
12:00 - Dansgroep - Masohi - uitmarkt kerkplein
12:30 - Sasson, wereldmuziek - kerkje Nicolaas
12:30 - Theaterpret Petra Drouven geheime verhalen en sprookjes - Museum Stad Appingedam
13:00 - Kunstexpositie de Noordelijke Kunsthof
13:00 - Frans de Wit - Masohi - uitmarkt -kerkplein
13:00 - Aanvang stadswandelingen
13:15 - Otto Knottnerus (vertelling) - Bibliotheek
13:30 - Kale Bas, muziek en gedichten - kerkje Nicolaas
13:30 - De àllerplechtigste plechtigheid van Het Geheim - Nicolaïkerk
14:00 - Vertellus, drie sprookjes - Museum Stad Appingedam
14:00 - Saxofoonquintet Opus 5 - Rest. de Oude Rechtbank
14:30 - Aanvang rondvaarten
14:30 - Scratchwood, Blues en Balads (1) - kerkje Nicolaas
14:30 - Jan en Romke Kleefstra: poëzie en muziek - Bibliotheek
15:00 - Music and Pleasureband - Uitmarkt - kerkplein
15:10 - Scratchwood, Blues en Balads (2) - kerkje Nicolaas
15:30 - Kunstgaang Kaampke, voordrachten in het Gronings - Museum Stad Appingedam
16:00 - Wil Schackmann, Lezing - Bibliotheek
16:30 - Visions of the North - Centrum Appingedam
17:00 - Prijsuitreiking 'Mysterieuze puzzeltocht'
17:45 - Jaha Treelock / Lovebuzz Sound - Mercuriuspodium Wijkstraat
19:00 - De Gringo's, Nederlandse theatercountry - Mercuriuspodium Wijkstraat
20:30 - Martienes de Boogiemaster - Mercuriuspodium Wijkstraat
22:00 - Visions Of The North - binnenstad + Nicolaïkerk park
23:00 - Pushin Wood Soundsystem, DJ's - Mercuriuspodium Wijkstraat

Zondag, 31 Augustus 2008
13:00 - Tentoonstelling Museum Stad Appingedam
14:00 - Opening Klassiek programma - Nicolaïkerk
14:00 - Kunstexpositie Nicolaikerk
14:00 - Kunstexpositie de Noordelijke Kunsthof
14:10 - Kamerkoor Tirana, oude en renaissance muziek - Nicolaïkerk
15:30 - Stef Tuinstra, orgel - Nicolaïkerk
17:00 - Greetje Bijma en Klaas Hoek - Nicolaïkerk